MAK Danışmanlık olarak;

 Yaşam kalitenizi daha iyi anlamak ve şehrinizi yaşanabilir hale getirmek için abonelerimiz ile iletişim halindeyiz. Bu sayede zaman zaman şehrinize özel çalışmalar yapmaktayız. Sizleri daha iyi anlamak ve düşüncelerinizi öğrenmek amacıyla sahada bulunmaktayız. İhtiyaçlarınıza, beklentilerinize odaklanıyoruz. Yaşam kalitenizi objektif ve subjektif olarak değerlendirerek, gerekli mercilere iletme hedefindeyiz. Bu araştırmaların temelini sizler oluşturmaktasınız. Sizin deneyimleriniz; yaşadığınız yerin durumu, yöneticilerinizin durumu, aldığınız hizmetin kalitesini ölçmemize yardımcı olmaktadır. Belirtmek isteriz ki, katılımınız, tamamen gizli tutulacaktır. Verileriniz sadece toplu olarak analiz edilerek kullanılacak ve bireysel olarak paylaşılmayacaktır.

Herhangi bir sorunuz veya geri bildiriminiz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

GENÇLİK ARAŞTIRMASI

Gençlik araştırmamız, Türkiye genelinde 71 ilde, Düzey-2 bölgelerinde yaşayan 18-29 yaş aralığındaki gençlerin profillerini inceledi. Araştırma, gençlerin homojen olmadığını, bireysel yaşam koşulları, bölgesel farklar ve şans faktörlerinin genellemelerden önce değerlendirilmesi gerektiği vurgulandı.

TOPLUM DİN ALGISI VE DİNE BAKIŞI

Araştırma, Türkiye’de İslam’a uzun süre destek veren milletin din algısını incelemek amacıyla yapılmıştır. Genç yaş gruplarında ibadet hassasiyetinin düşük olduğu, bayanların erkeklere göre daha hassas olduğu tespit edilmiştir. Dini bilgiye ulaşmada internetin öncelikli tercih edildiği görülmüş, toplumun dua etme ve ahirete inanma konusunda yüksek bir hassasiyet gösterdiği belirlenmiştir.

TÜRKİYE’DE KADIN OLMAK

Bu araştırmada, 18 yaş üstü kadınların geçmiş, şu anki durumları ve gelecek beklentilerini, ülke ve dünya algıları üzerinden değerlendirmeyi amaçladı. Bu sayede, Türkiye’de kadınların yaşantılarına dair geniş bir perspektif sunmayı hedefledi.

ADRESİMİZ

Sümer 2 Sok. Angora İş Merkezi 31/14 Kızılay- ANKARA

TELEFON NUMARAMIZ

+90 (312) 231 00 14

MAİL ADRESİMİZ

info@makdanismanlik.org
MAK DANIŞMANLIK

Uzman kadrosuyla siyasi analiz ve faaliyetleri, her türlü resmi-gayri resmi organizasyon genel danışmanlık, hukuki danışmanlık ve ulusal ya da uluslararası firmaların fizibilite ve analiz, yatırım çalışmalarına danışmanlık desteği vermektedir.

İştiraklerimiz

Argeder

Şehir Dergisi

Mehmet Ali Kulat Blog

 

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ