Saha çalışmalarımız

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için saha çalışmalarımıza ağırlık veriyoruz. MAK Danışmanlık olarak toplumun gerçek düşüncelerini anlamak ve değerli geri bildirimlerinizi toplamak amacıyla sahada aktif bir şekilde yer alıyoruz.

Amacımız;

  • Toplumun genel görüş ve beklentilerini anlamak,
  • Araştırmalara göre memnuniyet düzeyini belirlemek
  • İhtiyaçları tespit etmek, değerlendirmek ve geliştirmektir.

Çalışmalar esnasında gizliliğinize önem veriyoruz. Verileniz gizli kalıyor, sadece genel sonuçları analiz etmek içim kullanılmaktadır.

Saha ekibimiz, sokaklarda, mahallelerde ve şehirlerde sizinle yüz yüze veya dijital ortamda görüşmeler gerçekleştirecektir. Eğer MAK Danışmanlık ekibinden biri ile iletişime geçme fırsatınız olursa lütfen düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin. Sizin gerçek deneyimleriniz, bizim için çok değerlidir. Geri bildirimleriniz, önerileriniz ve katılımınız, hizmetlerimizi daha iyi hale getirmemiz için ışık tutacak. Her birinizin sesi, toplumumuzun bir parçası olmamıza ve birlikte daha güçlü bir gelecek inşa etmemize katkıda bulunacaktır.

ADRESİMİZ

Sümer 2 Sok. Angora İş Merkezi 31/14 Kızılay- ANKARA

TELEFON NUMARAMIZ

+90 (312) 231 00 14

MAİL ADRESİMİZ

info@makdanismanlik.org
MAK DANIŞMANLIK

Uzman kadrosuyla siyasi analiz ve faaliyetleri, her türlü resmi-gayri resmi organizasyon genel danışmanlık, hukuki danışmanlık ve ulusal ya da uluslararası firmaların fizibilite ve analiz, yatırım çalışmalarına danışmanlık desteği vermektedir.

İştiraklerimiz

Argeder

Şehir Dergisi

Mehmet Ali Kulat Blog

 

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ